Projekty


BRITISH AEROBATIC ACADEMY

One of the best aviation school in the world, running Basic, Sportsman, Intermediate and Advanced aerobatic courses. Whether you are a beginner or already flying aerobatic, we will make sure that you master skills and get you ready for your flights or championships. Our instructors are world-class champions, with so many trophies and thousands hours of aerobatic flights, to train you in the best possible way. More about BAA you can find on: www.britishaerobaticacademy.com

Our Agency are the Brand Ambassador of British Aerobatic Academy support it in promotion, using Social Media Marketing.


E-SKLEPIK MARCINA

Sklep internetowy prowadzony, przez Marcina Rozalskiego w oparciu o popularny darmowy serwis z ogłoszeniami OLX oraz stworzony przez naszą agencję profil na Facebooku.

W ofercie sklepu znajdziecie głównie szeroki wybór różnego typu używanych rowerów: miejskich, górskich, trekkingowych, młodzieżowych oraz dziecięcych, sprowadzonych z za naszej zachodniej granicy (Niemiec). Wszystkie rowery są w dobrym stanie, ale dla 100% pewności przeprowadzamy profesjonalny proces kompleksowego przeglądu technicznego i wykonujemy wszelkie niezbędne naprawy, tak by rower, który trafi do Ciebie był w pełni sprawny, bez żadnych ukrytych wad.

1.  OLX: www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1rcBX/

2. Facebook: www.facebook.com/esklepikmarcina


UAV Engineering Technologies Sp. z o.o. 
Spółka założona w 2016 roku, przez Filipa Tomaszewskiego w celu dalszego rozwoju i wdrażania nowych technologii lotniczych na rynek krajowy i międzynarodowy. Głównym celem firmy na najbliższe lata jest stworzenie Centrum Badawczego dla Lotnictwa i wdrożenie nowych i innowacyjnych technologii z dziedziny bezzałogowych statków powietrznych.

Nasza współpraca zakładała wsparcie marketingowe i PR-owe firmy (m.in. opracowywanie postów i artykułów promocyjnych, pozyskiwanie potencjalnych klientów zainteresowanych dronami znajdującymi się w ofercie firmy).


PETROSTER Sp. J

Spółką Jawną świadczącą usługi produkcyjne, montażowe, pomiarowe i serwisowe dla branży paliwowej. Ponadto firma jest producentem osprzętu zabezpieczającego, jak przerywacze płomienia i zawory oddechowe, ale również systemy detekcji wycieków, systemy pomiarowe zbiorników oraz instalacji dystrybucji paliw.

Nasza współpraca oparta była o stworzenie, poprowadzenie firmowego profilu na Facebooku, oraz przeszkolenie wyznaczonych pracowników firmy, aby z czasem to oni mogli go prowadzić samodzielnie z ewentualnym wsparciem ze strony zespołu naszej agencji.

www.facebook.com/petrosterkrakow


POLISH AIR FORCE LOVERS
(własny projekt lotniczy)

Mi-8 z 1. Bazy Lotnictwa Transportowego w Warszawie, na gościnnym wylocie w Rzeszowie (fot. Latadło.pl)

Projekt lotniczy Agencji Marketingu Biznesowego B2B Connection, promujący Polskie Siły Powietrzne.

1.  FB: www.facebook.com/polishairforcelovers

2. Instagram: www.instagram.com/polishairforcelp