Agencja

AGENCJA MARKETINGU BIZNESOWEGO
B2B CONNECTION

Jesteśmy agencją specjalizującą się w prowadzeniu szerokich działań marketingowych, sprzedażowych oraz PR – owych w sieci z wykorzystaniem popularnych portali społecznościowych, takich jak: Facebook, Instagram, Twitter, LikedIn, czy YouTube, jednak nie jest to lista zamknięta. Zaprojektujemy i zrealizujemy kampanię reklamową zgodną z oczekiwaniami Twojej firmy, czy nawet pojedynczą reklamę dla oferowanych przez nią produktów, czy świadczonych przez nią usług, a co za tym idzie zajmiemy się promocją Twojej marki, jak i całej firmy. z wykorzystaniem wspomnianych Social Mediów. Pod względem prowadzonego profilu działalności firmowej jesteśmy typową agencją 360 stopni, czyli taką, która realizuje zarówno projekty typu BTL (działania skierowane do konkretnego klienta/konkretnej grupy odbiorców), jak i ATL (szeroko prowadzone działania skierowane do nieprecyzowanej konkretnie grupy odbiorców). W swojej pracy łączymy dwie największe pasję, które wręcz wypełniły nasze życie, czyli marketing i komunikację społeczną (PR). Inną wielką naszą pasją, jaką realizujemy w naszej agencji jest lotnictwo, stąd właśnie większość realizowanych przez nią projektów, dotyczy ściśle właśnie tej branży, ale oczywiście nie oznacza to, że nie przyjmiemy do realizacji projektu z innych dziedzin zawodowych, gdyż mamy już na swojej liście współpracy, takie branże, jak rynek obrotu nieruchomościami (WGN Nieruchomości), sektor technologii paliwowych (Petroster), czy organizacji pozarządowych o charakterze charytatywnym (Fundacja „Pomaganie jest fajne”). To tylko kiła przykładów, gdyż wspomniana lista jest dość długa, co wynika z faktu, iż nasza agencja obecna jest na rynku nieprzerywanie od ponad 7 lat (rok jej założenia to 2016).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!! 


WŁAŚCICIEL I PREZES ZARZĄDU
AGENCJI MARKETINGU BIZNESOWEGO
B2B CONNECTION
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 

PIOTR DREWNIAK

Pasjonat lotnictwa, który w każdej wolnej chwili stara się jeszcze bardziej zgłębić wszelkie tajniki tej bardzo specyficznej i wyjątkowej branży, śledząc na w miarę na bieżąco wszelkie aktualności i nowe informacje w tej dziedzinie.
Swoją przygodę z branżą marketingu i PR, rozpoczął spełniając jedno ze swoich największych życiowych marzeń, które obecne było w nim od najmłodszych lat, czyli stworzeniu własnej agencji, co oznacza, że trwa ona już ponad 7 lat i ani na chwilę nie zwolniła swojego tępa, a wręcz ciągle je zwiększa.